Oferta

Jeśli szukają Państwo odpowiedniej restauracji na ważną uroczystość, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Art’Impression House. Nasz zespół składa się wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotowują pyszne potrawy, a także ze sprawnie działającej obsługi serwującej te dania przez całą noc.

Chętnie pomożemy Państwu w organizacji Chrzcin, Komunii, Wesel, a także innych imprez rodzinnych i okolicznościowych. Dysponujemy dużą salą, która pozwala nam na urządzanie przyjęć maksymalnie na 114 osób, w sezonie letnim istnieje możliwość powiększenia jej o halę namiotową z parkietem do tańca. Takie rozwiązanie pozwala na organizację przyjęcia nawet na 150 osób.

Doskonale wiemy, że nasi Goście mają różny gust jeśli chodzi o potrawy, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka rodzajów menu, które można dopasować na każdą okazję. Oferujemy również dodatkowe atrakcje, które na Państwa życzenie mogą znaleźć się w ofercie. Jest to między innymi profesjonalny Drink Bar, w którym doświadczony barman serwuje kolorowe drinki, fontanna z czekolady oraz wiejski stół z pysznymi smakołykami. Ciekawą atrakcją dla Gości jest również live cooking, podczas którego szef kuchni przygotowuje przed widownią pyszne potrawy. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty i organizacji wspaniałego przyjęcia.

SPACER WIRTUALNY
 
Teraz możesz zwiedzać naszą salę weselną ON-LINE. Zapraszamy Państwa do wirtualnego spaceru.
NASI KLIENCI O NAS
 
Dane adresowe
 
AI HOUSE
ul. Karczunkowska 170
02-871 Warszawa


Kom: 601-620-111, 603 822 205
Tel: 22 736-27-12
Mail: wesela@ai-house.pl
Copyright © 2020 AI HOUSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM
sala weselna warszawa okolice, wesela warszawa okolice, wesela piaseczno, sala weselna piaseczno, sale weselne warszawa, sale weselne piaseczno