O nas

Proponowany przez nas dom weselny AI House specjalizuje się w organizowaniu imprez okolicznościowych. Swoją siedzibę mamy w Warszawie. Podczas kilkunastoletniej działalności nasza sala weselna była miejscem licznych przyjęć, które każdorazowo kończyły się dla nas wielkim sukcesem. To wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zająć pozycję wśród liderów w branży. Podobnie jak inne domy weselne podejmujemy się organizacji przyjęcia, jednak nasze działania wyróżniają się indywidualnym podejściem, zaangażowaniem i nastawieniem na realizację autorskich pomysłów Klientów. Takie priorytety sprawiły, że zaufało nam już wiele Par Młodych, powierzając zorganizowanie najważniejszego przyjęcia swojego życia na terenie Warszawy i okolic.

Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług.

Oferujemy niezwykle urozmaicony catering, składający się z różnorodnych przysmaków z całego świata. Nasze dania przygotowywane są przez utalentowanych kucharzy, dla których gotowanie jest prawdziwą pasją. Dysponujemy również doświadczonym zespołem sympatycznych i doskonale zorganizowanych kelnerek i kelnerów. Z racji swojego usytuowania, nasz dom weselny cieszy się szczególną popularnością wśród mieszkańców Warszawy i okolic.

Oferujemy wynajem sali oraz proponujemy różne rozwiązania w zakresie wystroju wnętrza. Pracowników, którzy zajmują się strojeniem cechuje ogromna kreatywność oraz otwartość na wszelkie propozycje Młodej Pary. Dodatkowo, organizujemy również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, rocznice, czy urodziny. Oprócz przyjęć w sali, organizujemy również ciekawe wydarzenia w plenerze.


Profesjonalna organizacja wesel - AI House.

SPACER WIRTUALNY
 
Teraz możesz zwiedzać naszą salę weselną ON-LINE. Zapraszamy Państwa do wirtualnego spaceru.
NASI KLIENCI O NAS
 
Dane adresowe
 
AI HOUSE
ul. Karczunkowska 170
02-871 Warszawa


Kom: 601-620-111, 603 822 205
Tel: 22 736-27-12
Mail: wesela@ai-house.pl
Copyright © 2020 AI HOUSE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM
sala weselna warszawa okolice, wesela warszawa okolice, wesela piaseczno, sala weselna piaseczno, sale weselne warszawa, sale weselne piaseczno